Sudije

SPISAK LICENCIRANIH SUDIJA

BR

IME I PREZIME

KATEGORIJA

BR

IME I PREZIME

KATEGORIJA

1.

Predrag Vuković

GS/D/BWF/BEC

36.

Slavomir Borka

NS

2.

Goran Jelesijević

BWF/BEC

37.

Petar Perić

NS

3.

Miodrag Kaličanin

GS/D/NS

38.

Nemanja Stanimirović

NS

4.

Andreja Andrić

GS/D/NS

39.

Andrea Mendrei

NS

5.

Radomir Kosojević

GS/D/NS

40.

Kristina Jovin

BWF/BEC

6.

Milan Barbir

GS/D/NS

41.

Violeta Vujkov

NS

7.

Aleksandar Dimitrijević

GS/D/NS

42.

Anđela Ganevski

NS

8.

Aleksandar Pavlović

NS

43.

Marina Bandulaja

NS

9.

Emica Behram

NS

44.

Miroslav Tadić

NS

10.

Andreja Todorović

NS

45.

Milorad Misimović

NS

11.

Dragan Antić

NS

46.

Sofija Karanović

NS

12.

Nataša Pavlović

NS

47.

Marko Ninković

NS

13.

Milica Uskoković

NS

48.

Dušan Rašeta

NS

14.

Ivan Kovačević

NS

49.

Adam Alidini

NS

15.

Anja Janić

NS

50.

Ana Bojić

NS

16.

Tijana Manić

NS

51.

Luka Milić

NS

17.

Nataša Ilić

NS

52.

Sofija Dmitrović

NS

18.

Milica Barbir

NS

53.

Ivona Pavlović

NS

19.

Bojana Jovanović

NS

54.

Bojana Ristivojčević

NS

20.

Darko Carić

NS

55.

Nenad Milošević

NS

21.

Marko Bubalo

NS

56.

Stefan Savić

NS

22.

Igor Bjelan

NS

57.

Milovan Damnjanović

NS

23.

Stanislav Dimitrijević

NS

58.

Stefan Josipović

NS

24.

Dragoslav Petrović

NS

59.

Ljubivoje Petrović

NS

25.

Nikola Mijačić

NS

60.

Đorđe Koprivica

NS

26.

Mirjana Vasić

NS

61.

Ognjen Krašna

NS

27.

Martina Manevski

NS

62.

Marta Bogdanović

NS

28.

Ilija Pavlović

NS

63.

Dušan Milivojević

NS

29.

Marija Bulatović

NS

64.

Anđela Kovačević

SPK

30.

Miloš Milošević

NS

65.

Mila Lainović

SPK

31.

Isidora Beljanski

NS

66.

Katarina Vig

SPK

32.

Igor Šešić

NS

67.

Milica Stambolija

SPK

33.

Borko Petrović

NS

68.

Marija Samardžija

SPK

34.

Ivana Maksimović

NS

69.

Tamara Ugarak

SPK

35.

Andrija Doder

NS

70.

Mihajilo Vig

SPK

SPK – Sudija prve kategorije

IS – Internacionalni sudija

GS – Glavni sudija takmičenja

NS – Nacionalni sudija

BWF/BEC – BWF i BEC licencirani sudija

D – Delegat takmičenja

Spisak licenciranih sudija možete preuzeti OVDE